1xbet

1xBit’teki En İyi Canlı Krupiyeli Blackjack Oyunları

Posted in İnceleme Yorum yapılmamış

1xbit canlı blackjack1xBit, şansınızı deneyebileceğiniz çeşitli canlı Bitcoin blackjack oyunlarına sahiptir.  Canlı krupiyeli bitcoin blackjack oyunları çok popüler hale geldi, çünkü oyuncular oynadıkları oyunların adil olduğunu doğrulayabiliyorlar ve kazandıklarında hemen ödeme alabiliyorlar.

Başlamak için, henüz bir hesabınız yoksa önce bir hesap açmanız gerekir. Sadece bir kullanıcı adı ve şifre ile kaydolabilir veya e-posta adresinizi hesabınıza bağlamayı seçebilirsiniz.

Daha sonra, hesabınıza kripto para yatırabilir ve oynamak istediğiniz herhangi bir blackjack oyununu seçebilirsiniz.

1xbit Giriş!

Şimdi, 1xBit’te oynayabileceğiniz üç popüler canlı krupiyeli bitcoin blackjack oyununa bir gözatalım.

Blackjack 29 – Azure

blackjack29 azureBlackjack 29 – Azure’u oynamak için önce tercih edeceğiniz bir takma ad girmeniz gerekir. Bu aşamadan sonra oyuna geçebilirsiniz.

Oyunda haftalık 25.000 avroluk turnuva ödül havuzu, haftalık 5.000 avroluk büyük ödül ve 300 avro da nakit ödül bulunuyor.

Haftalık turnuvaya katılmak için en az 10 avroya ihtiyacınız olacak. Ayrıca, toplam bakiyeniz avroya çevrilir ve yatırdığınız tutar da avro olarak gösterilir. Ancak, tüm para yatırma ve çekme işlemleriniz hesabınızın para biriminde olacaktır.

Speed Blackjack

Bu blackjack oyununda, krupiye her oyuncuya diğer blackjack oyunlarıyla aynı sırada iki kart verir. Tüm oyuncuların daha sonra aynı anda bir karar vermesi gerekir. Kararını en hızlı veren oyuncuya bir kart daha verilir.

Blackjack Platinum VIP

Blackjack Platinum VIP oynamak için 5 – 20 arasında mBTC’ye sahip olmanız gerekir. Krupiye, oyuna başlamadan önce her oyuncuya iki kart dağıtır. Kartlarınız krupiyeninkini geçerse kazanırsınız.

Bitcoin blackjack’e başlamak istiyorsanız, hemen 1xBit’e kaydolun.

1xbit Giriş!

Yorum yapın